IRINA GAVRILOVICI

Vokālā konsultante

Dzimusi un augusi Rumānijā. Bukarestes Mūzikas universitātē studējusi klavierspēli un dziedāšanu itāļu skolas tradīcijās pie L. Boicescu – Grosowscaja. Tur, līdz emigrācijai uz Austriju 1986. gadā, bijusi pasniedzēja. Kā Vīnē, tā Helsinkos (2000.) viņa nodibina dziedāšanas studijas, kļūstot par Elīnas Garančas, Ingas Kaalnas, Egīla Siliņa, Lilli Paasikivi, Topi Lehtipu, Mika Pohjonen, Jenny Carlstedt, Martin Achrainer, Katrin Adel, Johanna Russanen un daudzu citu ievērojamu dziedātāju vokālo pedagogu.

Kā vokālā konsultante Irina Gavriloviča strādājusi Latvijas Nacionālajā operā (1997. – 2001.) un Somijas Nacionālajā operā (2002. – 2020.) Tāpat darbojusies vairāku Starptautisko vokālistu konkursu žūriju darbā un ar meistarklasēm viesojusies Romā (Itālija), Sofijā (Bulgārija), Mellrištatē (Vācija), Kangasniemi un Turku (Somija), Rīgā un Ventspilī (Latvija), Irkutskā (Krievija), Lincā (Austrija), kā arī Academia Segesāra ietvaros Rumānijā. Bijusi arī referente V Starptautiskajā balss pedagogu kongresā (International Congress of Voice Teachers) Helsinkos.

Viņa brīvi pārvalda vācu, angļu, franču, itāļu, krievu un rumāņu valodas.

Vokālās akadēmijas vasaras sesijas ietvaros 2021.gadā kā vokālais pedagogs piedalījusies Starptautiskās vokālistu rezidentūras darbā.

© 2016 Vocal Academia All rights reserved