MARGARITA DUDČAKA

Diriģente un vokālā ansambļa pedagoģe

Dzimusi 1988. gadā un muzikālo izglītību ieguvusi Augusta Dombrovska mūzikas skolā, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā un Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā, kuru ar maģistra grādu kora diriģēšanā absolvējusi 2014. gadā.

Līdzās aktīvai darbībai kora mūzikā, profesionālās iemaņas pilnveidojusi kā dziedātāja vairākos muzikālos sastāvos un projektos, apgūstot dažādus dziedāšanas stilus: vokālā grupa „Ambermusic”, baroka korī „Collegium Choro Musici Riga”, Tallinas kamerkorī „Voces Musicales”. Piedalījusies operas uzvedumos ‘’Noasa šķirsts’’ Latvijas Nacionālā operā, „Acis un Galatea” Krakovas operā, „Parīzes Dievmātes katedrāle” Latvijas Nacionālajā teātrī. Kā diriģente un dziedātāja piedalījusies dažādos koncertos, festivālos un konkursos Latvijā, Eiropā, Kanādā un ASV.

Šobrīd ir diriģente jauktajā korī „Pa Saulei”, dziedāšanas pasniedzēja Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas kora klasē, konsultante fona vokāla un ansambļa dziedāšanā Vokālajā akadēmijā, kā arī dziedātāja Eiropas Kora akadēmijā (Europa Chor Academie) un muzikālajā apvienībā „Neaizmirstulītes”.

Vokālās mākslas laboratorijas “Izdziedi vasaru” darbā piedalījies 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā.

© 2016 Vocal Academia All rights reserved