MARGARITA DUDČAKA

Diriģente

Dzimusi 1988. gadā un muzikālo izglītību ieguvusi Augusta Dombrosvska mūzikas skolā, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā un Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā, kuru ar maģistra grādu kora diriģēšanā absolvējusi 2014. gadā.
Līdzās aktīvai darbībai kora mūzikā, profesionālās iemaņas pilnveidojusi kā dziedātāja vairākos muzikālos sastāvos un projektos, apgūstot dažādus dziedāšanas stilus: vokālā grupa „Ambermusic”, baroka korī „Collegium Choro Musici Riga”, Tallinas kamerkorī „Voces Musicales”. Piedalījusies operas uzvedumos ‘’Noasa šķirsts’’ Latvijas Nacionālā operā, „Acis un Galatea” Krakovas operā, „Parīzes Dievmātes katedrāle” Latvijas Nacionālajā teātrī. Kā diriģente un dziedātāja piedalījusies dažādos koncertos, festivālos un konkursos Latvijā, Eiropā, Kanādā un ASV.
Šobrīd ir jauktā kora „Pa Saulei” diriģente, Rīgas 49.vsk. zēnu un jauktā kora kormeistare, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas kora klases dziedāšanas pasniedzēja, dziedātāja Eiropas Kora akadēmijā (Europa Chor Academie) un muzikālajā apvienībā „Neaizmirstulītes”.

© 2016 Vocal Academia All rights reserved