GERDA JERJOMENKO

Koncertmeistare
Dzimusi 1989. gadā. Profesionālā izglītība ieguvusi Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā I. Juriksones klavieru klasē. Vēlāk klavierspēles prasme pilnveidota pie pedagoga A. Bilalova. 2007. gadā kļūst par Latvijas – Vācijas kultūras, izglītības un informācijas fonda stipendiāti.
No 2008. līdz 2012. gadam studēja J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pie prof. A. Zandmaņa. Kameransambļa klasi apguva pie H. Hansenas, bet koncertmeistara klasi pie D. Kļavas. 2009.gadā ar klarnetistu Jāni Ansonu un fagotistu Aleksandru Žiguļiču piedalījusies Kamermūzikas festivālā Štutgartē, kā arī papildinājusi savas koncertmeistara prasmes meistarklasēs pie prof. Filipa Mola (Vācija), prof.Sergeja Azizjana (Dānija), prof. Aleksandra Bondurjanska (Krievija) u.c. No 2010. līdz 2012. gadam papildinājusi arī savas vokālās prasmes vokālā pedagoga, Dr. paed. Edgara Kramiņa meistarklasēs.
Pašlaik Gertruda Jerjomenko studē J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā Senās mūzikas nodaļā un aktīvi piedalās dažādos koncertos, meistarklasēs un mūzikas festivālos Latvijā, kā arī ārpus tās robežām.

Komanda

© 2016 Vocal Academia All rights reserved