IGETA GAIĶE

Vokālā pedagoģe

Dzimusi 1969. gadā un muzikālo izglītību vispirms ieguvusi Em. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas teorijas nodaļā, bet pēc tam Latvijas Mūzikas akadēmijā, kuru ar maģistra grādu mūzikas pedagoģijā absolvējusi 2005. gadā. Ir sertificēta psihodrāmas psihoterapeite (Latvijas Moreno institūta CP kvalifikācija).
Kultūras darbinieks un pedagogs ar 28 gadu darba stāžu
dažādās izglītības iestādēs. Patreiz strādā deju skolā “Dzirnas”. Kopš 1996. gada vada savu vokālo privātstudiju “Tev un man”, kuras audzēkņi ar panākumiem piedalās konkursos, festivālos, televīzijas projektos, sadarbojas ar profesionāliem mūziķiem, iestudējot daudzveidīgas programmas.
Praktizē rituālo drāmu, vadījusi psihodrāmas darbnīcas starptautiskās konferencēs, mācījusies amatierteātru režiju pie Valda Lūriņa un absolvējusi Folkloras skolu Nacionālajā Kultūras centrā. Piedalījusies mūziklos “Neglītais pīlēns” Liepājas teātrī un BT1 organizētajā “Les Miserables”, Marijas Naumovas grupas sastāvā un kā soliste vairākkārt piedalījusies Eirovīzijas dziesmu konkursā. Vairāk kā 25 gadus organizē un vada radošas bērnu un jauniešu nometnes

© 2016 Vocal Academia All rights reserved